"> Підрозділи Сумської міської централізованої бібліотечної системи

Підрозділи МЦБС


Шановні читачі, на цій сторінці нашого веб ресурса Ви знайдете інформацію про філії нашої Сумської бібліотечної системи, графік та режим роботи, контактну інформацію.

 • Комунальний заклад Сумської міської ради бібліотека–філія №2 Cумської міської ЦБС

  Бібліотека працює по цільовим бібліотечним міні-програмам: міні-програма літнього дозвілля «Літо і книга»; міні-програма по роботі з учнями Сумської спеціальної загальноосвітньої школи «Здоров’я школяра»; цільова комплексна програма «І немає милішого краю на планеті Земля для Сумчан»; цільова міні-програма по роботі з людьми похилого віку «Бібліотека – літнім людям».

 • Комунальний заклад Сумської міської ради бібліотека-філія №4 Сумської міської ЦБС

  Бібліотека-філія №4 - сучасний інформаційний центр району Добровільної м. Суми. Впроваджуючи нові інформаційні технології, використовуючи Інтернет, вона намагається створити умови для повноцінного забезпечення інформацією користувачів. Ми прагнемо задовольнити духовні та освітні потреби жителів району, спрямовуємо свою діяльність на розширення репертуару інформаційних та сервісних послуг. Тут консолідується громадськість з соціальними проблемами і це є дуже важливим для розвитку партнерства. Центр інформаційної підтримки освіти та розвитку духовної культури людини.

 • Комунальний заклад Сумської міської ради бібліотека-філія №5 Сумської міської ЦБС

  Бібілотека-філія №5 була і залишається центром культури Лучанського мікрорайону м. Суми і вся її робота направлена на всебічний розвиток, духовне, інтелектуальне становлення особистості.

  Багато видатних людей були гостями цієї бібліотеки: сестра А.П.Чехова – Марія Павлівна; племінник письменника – Сергій Михайлович Чехов, який подарував бібліотеці книгу А.П.Чехова «Рассказы для детей»; льотчик – космонавт Герман Степанович Титов, який залишив на згадку бібліотеці фото з автографом.

 • Комунальний заклад Сумської міської ради бібліотека–філія №8 Cумської міської ЦБС

  Бібліотека – філія №8 дозвільний центр дитячої творчості «Книга відкриває світ». Розташована в Комсомольському мікрорайоні міста Суми. Заснована в 1969 році як Сумська міська державна бібліотека для дітей №3 у приміщенні колишнього кінотеатру « Жовтень». У 1997 році, в результаті об'єднання дитячих бібліотек та бібліотек для дорослих в одну систему, увійшла в Сумську міську ЦБС як бібліотека-філія №8.

 • Комунальний заклад Сумської міської ради бібліотека-філія №14 Сумської міської ЦБС

  Бібілотека-філія №14 - справжня скарбниця інформації, культури, дозвілля, координаційний та методичний центр 10 мікрорайону міста Суми. Виконує безліч функцій як суспільний інститут - інформаційну, освітню, просвітницьку, дозвілеву та ін. Першочерговим завданням є підвищення авторитету бібліотеки серед населення та створення позитивного іміджу в мікрорайоні, максимально повне й оперативне задоволення інформаційних запитів і потреб користувачів, забезпечення вільного, необмеженого доступу до інформації та збереження її джерел.

 • Комунальний заклад Сумської міської ради бібліотека-філія №16 Сумської міської ЦБС

  Бібліотека – філія №16 є інформаційним, просвітницьким і культурним центром Курського мікрорайону.

  Заснована бібліотека в 1977 році.

   Обслуговує 4 тис. користувачів різної вікової категорії.

  До їх послуг – кращі зразки світової літератури, книги з різних галузей знань: економіки і права, екології, мистецтва, краєзнавства. Повний підбір енциклопедій, довідників і словників, найпопулярніші газети, журнали.

 • Комунальний заклад Сумської міської ради бібліотека–філія №17 Cумської міської ЦБС

  Організована в 1939 році з ініціативи робочих заводу ім. М. В. Фрунзе з початковим фондом в 3,5 тис. примірників літератури, бібліотека стала однією з найбільших бібліотек міста, головною для всіх профспілкових бібліотек. В 2001 році передана у міську комунальну власність і включена до Сумської міської централізованої бібліотечної системи як бібліотека – філія №17.

 • Комунальний заклад Сумської міської ради - бібліотека-філія №11 Сумської МЦБС

  Бібліотека-філія №11 є єдиним інформаційним та досуговим центром Басівського мікрорайону. Бібліотека розпочала свою діяльність з 50 років минулого століття. Одним з напрямків роботи філії  є популяризація життя і творчості класиків української літератури. В бібліотеці  відкрито міні-музей народної творчості читачів бібліотеки «Вишиванки і рушники – символи любові та незрадливості». Для дорослого населення мікрорайону в бібліотеці працює клуб читацьких інтересів "Червона калина".

 • Комунальний заклад Сумської міської ради бібліотека-філія №12 Сумської міської ЦБС

  Бібліотека-філія №12 Сумської міської централізованої бібліотечної системи є найстарішою бібліотекою, яка налічує 100 років. Бібліотека-філія №12, яка знаходиться в селі Піщане,  є доступним культурним закладом для місцевої громади. Це своєрідний довідковий, інформаційний, освітній центр та місце реабілітації соціально незахищених прошарків суспільства, що має упорядкований фонд документів, головним завданням якого є забезпечення потреб користувачів бібліотеки.  Співпрацює з школою, сільською радою, дитячим садочком, громадою села.

 • Комунальний заклад Сумської міської ради бібліотека-філія №10 Сумської міської ЦБС

  Бібліотека-філія №10 є інформаційним, просвітницьким і культурним центром мікрорайону «Тепличний» м. Суми.

  Основні функції бібліотеки: інформаційна, освітня, культурно-просвітницька, комунікативна та дозвілева.

  Надає інформацію всім категоріям користувачів про діяльність місцевих органів влади. Працює приймальня депутата Сумської міської ради Степченка В.І. – другий четвер кожного місяця.


Також до Вашої уваги активна супутникова карта, на якій відмічено адреси розташування наших філій в місті Суми:


загрузка карты...


 • Режим роботи

  Понеділок - четвер з 9.00 до 20.00 години
  Субота - неділя з 10.00 до 19.00 години
  Вихідний день - п'ятниця
  Санітарний день - третя середа місяця


 • Пошук на сайті

  Введіть слово або словосполучення, яке Ви бажаєте знайти на нашому сайті:


 • Наші контакти

  Адреса:  Україна, 40000, місто Суми-МСП, вул. Кооперативна, 6

  Телефони: +38 (0542) 22-21-28, 22-47-69, 22-63-32

  Email: lib@library.sumy.ua