"> Абонемент для дорослих Сумської міської бібліотеки ім. Т. Шевченка

Підрозділи МЦБС


Шановні читачі, на цій сторінці нашого веб ресурса Ви знайдете інформацію про філії нашої Сумської бібліотечної системи, графік та режим роботи, контактну інформацію.

Абонемент для дорослих Сумської міської бібліотеки ім. Т. ШевченкаСпівробітники дорослого абонементуДорослий абонемент Сумської центральної бібліотеки ім. Т. Шевченко Адреса: Україна, м. Суми, 40030, вул. Кооперативна, 6
Телефон: +38 (0542) 22-63-32
Графік роботи: пон. - чет.: 9.00 -19.00, суб.- нед.: 10.00 -19.00, п’ятниця: вихідний

Санітарний день – третя середа місяця.
Зав. юнацьким абонементомКолієнко Антоніна ВасилівнаАбонемент існує з дня відкриття міської бібліотеки. Відділ спочатку обслуговував і доросле населення і молодь віком від 15 років. З переїздом бібліотеки в 1969 році до нового приміщення по вул. Кооперативній, 6, на базі абонементу створюються 2 відділи: абонемент для дорослих та юнацький відділ абонементу.


Щорічно відділ обслуговує майже 2300 користувачів віком від 21 року. Наші користувачі – це сумчани різного віку, різної професії, різних вподобань, студенти, пенсіонери. 


Дорослий абонемент


Фонд абонементу налічує близько 25 тисяч друкованих видань. Із них майже 2 тисячі примірників періодики. Фонд відділу універсальний. Це - учбова, науково-популярна та художня література різних років видань. На абонементі широко представлені твори сучасних українських та зарубіжних авторів, письменницький доробок сумчан, періодичні видання поточного та минулих років.


З метою розкриття фонду відділ постійно організовує відкриті перегляди літератури, книжкові виставки, дні інформації, дні краєзнавства, бібліографічні огляди, бесіди та інші масові заходи. На абонементі функціонують постійно діючі тематичні книжкові виставки та полиці: «Популярна література», «Історична література», «Фантастика», «Українська сучасна література», «Книги для гурманів», «Бібліотечка здоров’я», «Нова література для Вас» та ін. Постійно оновлюється новим законодавчим матеріалом стенд «Юридичні служби інформують».


Для більш широкого залучення населення до бібліотеки абонемент організовує бібліотечні пункти в установах та організаціях. Вже багато років творчо співпрацює з міським центром реабілітації інвалідів «Доброта».


З метою приділити особливу увагу та для поліпшення обслуговування найбільш соціально незахищеної групи користувачів працівниками абонементу розроблена цільова міні-програма по роботі з людьми похилого віку «Бібліотечна терапія».


З 2000 року при абонементі існує клуб спілкування для дорослих користувачів «Посиденьки».


Возврат к списку


ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.RuТакож до Вашої уваги активна супутникова карта, на якій відмічено адреси розташування наших філій в місті Суми:


загрузка карты...


 • Режим роботи

  Понеділок - четвер з 9.00 до 20.00 години
  Субота - неділя з 10.00 до 19.00 години
  Вихідний день - п'ятниця
  Санітарний день - третя середа місяця


 • Пошук на сайті

  Введіть слово або словосполучення, яке Ви бажаєте знайти на нашому сайті:


 • Наші контакти

  Адреса:  Україна, 40000, місто Суми-МСП, вул. Кооперативна, 6

  Телефони: +38 (0542) 22-21-28, 22-47-69, 22-63-32

  Email: lib@library.sumy.ua