Підрозділи МЦБС


Шановні читачі, на цій сторінці нашого веб ресурса Ви знайдете інформацію про філії нашої Сумської бібліотечної системи, графік та режим роботи, контактну інформацію.

Відділ міжбібліотечного абонементу Сумської міської ЦБС

Відділ міжбібліотечного абонементу Сумської міської ЦБС


Відділ міжбібліотечного абонементу Сумської МЦБС здійснює інформаційне і бібліотечно-бібліографічне обслуговування користувачів на основі міського та міжміського міжбібліотечного та забезпечує наукову організацію універсального підсобного бібліотечного фонду ВМБА, його функціонування, раціональне використання та збереження; координує роботу з бібліотеками інших систем і відомств.
Через Міжбібліотечний абонемент кожен мешканець міста може користуватись фондами Сумської централізованої бібліотечної системи, а в разі відсутності в них необхідних видань, відділ МБА замовляє для абонентів книги та документи з фондів інших бібліотек України, тобто:
  

      система МБА дозволяє читачам здійснювати замовлення книг та електронних копій документів з фондів бібліотек України;
      ♦ документи через МБА видаються за окремими запитами в наукових, навчальних та виробничих цілях;      
      ♦ послугою Міжбібліотечного абонемента можуть скористатися всі дорослі читачі Сумської ЦБС;Для замовлення літератури звертатись у відділ МБА Центральної міської бібліотеки ім. Шевченка.


Довідки по телефону (0542) 22 - 63 - 32.


Возврат к списку


Також до Вашої уваги активна супутникова карта, на якій відмічено адреси розташування наших філій в місті Суми:


загрузка карты...
© 2002-2010 Сумська міська централізована бібліотечна система