"> Нестеренко П.А. Тайга гартує сміливих. Оповідання, новели. - Суми: Видавничо-виробниче підприємство "Мрія-1" ТОВ, 2010, - 112 с.

Нестеренко П.А. Тайга гартує сміливих. Оповідання, новели. - Суми: Видавничо-виробниче підприємство "Мрія-1" ТОВ, 2010, - 112 с.

Нестеренко П.А. Тайга гартує сміливих. Оповідання, новели. - Суми: Видавничо-виробниче підприємство "Мрія-1" ТОВ, 2010, - 112 с.

02.01.2012

Нестеренко П.А. Тайга гартує сміливих. Оповідання, новели. - Суми: Видавничо-виробниче підприємство "Мрія-1" ТОВ, 2010, - 112 с.


"Така вже вдача у письменників і журналістів: бувати в далеких і близьких відрядженнях, зустрічатися з цікавими людьми, ділити з ними радість і невдачі, ретельно фіксувати розповіді очевидців, щоб згодом достовірно й правдиво змальовувати сторінки нашої історії, будити в серцях людей животворні почуття... Саме до таких сподвижників належить людина творчого неспокою сумчанин Петро Нестеренко, ім'я якого відоме не лише в Слобожанському краї, а й далеко за його межами.


Уже й не злічити тих шляхів-доріг, які за кілька десятиліть творчої діяльності подолав Петро Андрійович. Про це яскраво засвідчують художні та художньо-документальні книги, яких на його рахунку близько двадцяти. Доречно зазначити, що в книгах «Испытание» (1987) та «Слід на землі» (2003) йдеться, зокрема, про суворий тайговий край, про поїздку автора на будівництво грандіозної будови минулого століття - БАМу.


Довелося побувати письменникові й ж:урналісту також і в Західному Сибіру, Якутії. І скрізь - знайомство не лише з унікальними людьми, а й історією, традиціями того чи іншого краю, а ще - мальовничою природою, особливо - тайгою-красунею. Авторові цих рядків також неодноразово доводилося бувати на сибірській і далекосхідній землі, зустрічатися з будівельниками Байкало-Амурської магістралі і захоплюватися працьовитістю та ентузіазмом тих бамівців, які приїхали туди за велінням душі з України.


Тайга справді гартує людей сміливих, роботящих - і долі в них часто є незвичайними. Ось про це на сторінках нової книги і розповідає письменник Петро Нестеренко..."


З передмови Л. Горлача "Про край далекий і суворий" до книги П. Нестеренка.


Книга розрахована для широкого кола читачів.Количество показов: 1732
Джерело інформації:  Нестеренко П.А. Тайга гартує сміливих. Оповідання, новели. - Суми: Видавничо-виробниче підприємство "Мрія-1" ТОВ, 2010, - 112 с.
Автор:  Нестеренко П.А.

Возврат к списку


ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru


 • Режим роботи

  Понеділок - четвер з 9.00 до 20.00 години
  Субота - неділя з 10.00 до 19.00 години
  Вихідний день - п'ятниця
  Санітарний день - третя середа місяця


 • Пошук на сайті

  Введіть слово або словосполучення, яке Ви бажаєте знайти на нашому сайті:


 • Наші контакти

  Адреса:  Україна, 40000, місто Суми-МСП, вул. Кооперативна, 6

  Телефони: +38 (0542) 22-21-28, 22-47-69, 22-63-32

  Email: lib@library.sumy.ua