Читаємо та відпочиваємо разом з бібліотекою

28.03.2017

В рамках Всеукраїнського тижня дитячої книги в бібліотеці-філії №16 проведено ряд цікавих, інтерактивних заходів для різної категорії дітей: літературна візитка "Ти відкриваєш книгу. Книги-ювіляри 2017 року"; літературний вернісаж "Письменники Сумщини"; бібліоглобус "Книжкова країна миру і добра".


Діти ознайомилися з книгами -ювілярами 2017 року, отримали літературні візитки авторів книг-ювілярів Миколи Трублаїні "Шхуна "Колумб", Марка Твена "Принц і злидар", О.Гріна "Пурпурові вітрила", Дж.Толкіна "Гобіт", Павла Глазового "Щоб вам було весело". Бібліотекарі розповіли про творчість письменників, про створення творів-ювілярів. На екрані демонструвалися уривки з фільмів знятих за сюжетами цих творів. 

                                         

На літературному вернісажі "Письменники Сумщини" дітлахи познайомилися з творчістю Олексія Столбіна, Віктора Скакуна, Віктора Терлецького.

                                         

А у програмі  бібліоглобуса "Книжкова країна миру і добра" діти стали учасниками гри "Книжкова плутанина", конкурсу "Найуважніший читач", відповідали на запитання вікторини "Впізнай письменника", завдяки книгам різних країн. Закінчився захід відеооглядом "Знайомтесь: ваші нові друзі", із якого дізналися про нові сучасні книги.

                                             

Количество показов: 763

Возврат к списку© 2002-2010 Сумська міська централізована бібліотечна система