"> Новини міста Суми

Круглий стіл "Стоп, нароктики!"

Круглий стіл "Стоп, нароктики!"

18.09.2012


Круглий стіл «Стоп, наркотики!» відбувся в приміщенні ЦМБ ім. Т. Шевченка 18 вересня 2012 року для важко вихованих молодих людей. Учасниками були обговорені питання поширення наркоманії в Україні і в нашому місті, методи профілактики та запобігання шкідливим звичкам.


Вела круглий стіл директор Сумської ЦБС Стадниченко Л.М. Завідуюча юнацьким абонементом Дубовик Світлана розповіла про страшну статистику наркозалежних в Україні. Фахівець із соціальної роботи Сумського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Крепс Н.К. з досвіду роботи поділилася враженнями спілкування з наркозалежними, повідомила молодим людям куди потрібно звертатися в разі наркотичної залежності. Представник кримінально-виправної інспекції Северин В.І. повідомив про кримінальну відповідальність за наркозлочини в Україні. Юристконсульт центру соціальних служб Папусь Ю.Б. роздала молодим людям засоби контрацепції та розповіла присутніх, що більшість наркозалежних хворіють гепатитом, СНІДом та іншими захворюваннями.


Юнацький абонемент ЦМБ ім. Т. Шевченко підготував книжкову виставку «Наркоманія – шлях у прірву». Зробила книжковий огляд літератури з виставки Дубовик С.О. Присутні переглянули фільм-лекцію «Марина Грибанова рассказывает о вреде наркотиков».


Количество показов: 1738

Возврат к списку


ВКонтакт Facebook Google Plus Одноклассники Twitter Livejournal Liveinternet Mail.Ru


 • Режим роботи

  Понеділок - четвер з 9.00 до 20.00 години
  Субота - неділя з 10.00 до 19.00 години
  Вихідний день - п'ятниця
  Санітарний день - третя середа місяця


 • Пошук на сайті

  Введіть слово або словосполучення, яке Ви бажаєте знайти на нашому сайті:


 • Наші контакти

  Адреса:  Україна, 40000, місто Суми-МСП, вул. Кооперативна, 6

  Телефони: +38 (0542) 22-21-28, 22-47-69, 22-63-32

  Email: lib@library.sumy.ua