"МАМЧЕНЯ": Клуб позитивного материнства


"МАМЧЕНЯ": Клуб позитивного материнства

"МАМЧЕНЯ": Клуб позитивного материнства


Відкритий клуб позитивного материнства «МАМЧЕНЯ» при Сумській міській центральній бібліотеці ім. Т. Шевченка було започатковано у 2015 році із метою особистісного розвитку та цікаво-корисного відпочинку сумських матусь.


На протязі цього часу всі члени клубу стали однією дружною родиною. На щотижневих зустрічах відбувається багато креативу, творчості, душевних розмов. Гарячий чай та чудові смаколики також обов’язково присутні ;)


Новини, цікавинки, огляди, актуальні туристичні маршрути для сімейних подорожей, «гарячі» теми, дитячі секрети, про які багато хто і не здогадується, - все це обговорюється на зустрічах клубу.


Відповіді на найпоширеніші запитання, майстер-класи, зустрічі із цікавими людьми та корисними спеціалістами (правниками, лікарями, фінансистами, екологами, кулінарами, косметологами, візажистами тощо)БЕЗКОШТОВНІ!!!


Цей клуб просто створений для тих, кому небайдуже дитинство як цінність і розвиток власної дитини. Одним словом – WELCOME!


Засідання клубу відбуваються кожної неділі з 12.00 год. у ІІ читальному залі Сумської міської центральної бібліотеки ім. Т. Шевченка.


МАТУСІ, ЧЕКАЄМО НА ВАС! ;))


Клуб позитивного материнства "Мамченя": можливості для особистісного розвитку та веселого відпочинкуКоличество показов: 588

Возврат к списку© 2002-2010 Сумська міська централізована бібліотечна система