"> Клуби читачів

Клуби читачів


 • "МАМЧЕНЯ": Клуб позитивного материнства

  "МАМЧЕНЯ": Клуб позитивного материнства

  Відкритий клуб позитивного материнства «МАМЧЕНЯ» при Сумській міській центральній бібліотеці ім. Т. Шевченка було започатковано у 2015 році із метою особистісного розвитку та цікаво-корисного відпочинку сумських матусь.

   
  Количество показов: 597

 • Клуб "ЕКОЛОГІЧНЕ ЗЕМЛЕРОБСТВО"

  Клуб "ЕКОЛОГІЧНЕ ЗЕМЛЕРОБСТВО"

  Останнім часом усе частіше пишуть про вирощування екологічно чистих овочів і фруктів, усе більше людей (особливо серед городників-аматорів) переходить на чисте землеробство. В Центральній міській бібліотеці ім. Т.Шевченка розпочав роботу новий клуб "ЕКОЛОГІЧНЕ ЗЕМЛЕРОБСТВО".


  Количество показов: 644

 • Школа артистична «Малюємо та співаємо по-польські».

  Школа артистична «Малюємо та співаємо по-польські».

  Суми – європейське місто, що об’єднало в собі багато культур і мов. З недавнього часу неабиякої популярності серед сумчан набула польська мова. Одним з осередків її вивчення стала Школа артистична «Малюємо та співаємо по-польські».  Количество показов: 392

 • Літературна кав’ярня відкриває двері!

  Літературна кав’ярня відкриває двері!

  В бібліотеці-філії №17 Сумської міської ЦБС в 2012 році розпочала свою діяльність "Літературна кав'ярня",  яка запрошуємо всіх, хто цікавиться сучасною літературою, пише вірші та прозу, любить бібліотеку.
  Количество показов: 2313

 • Клуб молодих інвалідів "Країна друзів"

  Клуб молодих інвалідів "Країна друзів"

  Пиши, твори, читай, малюй і ніколи не сумуй! Це девіз клубу молодих інвалідів "Країна друзів", створеного в 2011 році в бібліотеці-філії № 17 Сумської міської централізованої бібліотечної системи.


  Количество показов: 1833

 • Бібліографічний гурток «Золотий ключик»

  Бібліографічний гурток «Золотий ключик»

  З 2002 року розпочав свою діяльність бібліографічний гурток «Золотий ключик» бібліотеки-філії №16, мета якого виховання у дітей культури читання, вміння користуватись бібліотекою, книгою.

  Количество показов: 2057

 • Клуб відпочинку «Натхнення»

  Клуб відпочинку «Натхнення»

  З 2004 року розпочав свою діяльність клуб відпочинку «Натхнення» бібліотеки-філії №16, який згуртовував різних людей – за віком, професією, освітнім і культурним рівнем. Тут оптимально поєднуються особисті і суспільні інтереси, розвивається творча активність, ініціатива читачів.

  Количество показов: 1975

 • Жіночий клуб «Сучасниця»

  Жіночий клуб «Сучасниця»

  З 2000 року в бібліотеці-філії №14 Сумської МЦБС працює жіночий клуб «Сучасниця», який об’єднує навколо себе жінок-шанувальниць книги і бібліотеки.Збираються тут справді енергійні, цілеспрямовані, чарівні жінки, які прагнуть змінити щось на краще в собі, в своїх поглядах, переконаннях.

  Количество показов: 2127

 • Екологічна студія

  Екологічна студія

  Еколого - просвітницька діяльність є одним з основних напрямків діяльності бібліотеки-філії №14. Наші користувачі повинні рости з переконаннями, що людина й природа - неподільний живий організм, і якщо знищити хоч одну якусь частину, то загине все інше.

  Количество показов: 2120

 • Клуб для чоловіків «Шахова вертикаль».

  Клуб для чоловіків «Шахова вертикаль».

   Бібліотека-філія №18, яка стала переможцем І туру конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» програми «Бібліоміст», розширила спектр свої послуг, використовуючи вільний доступ до Всесвітньої мережі, організувала для чоловіків клуб «Шахова вертикаль».

  Количество показов: 2331

 • DVD - клуб – «Лабіринт»

  DVD - клуб – «Лабіринт»

  DVD-клуб бібліотеки-філії №3 заснований в 2008 році. Мета цієї іновації – можливість всебічного і нетрадиційного розкриття книжкового багатства бібліотеки, одержання всебічної інформації методом «живої книги». Клуб плідно розпочав працювати в період літніх канікул. Діти із задоволенням відвідують кінозал.
  Количество показов: 2024

 • Дитячий клуб книжкових презентацій "Джерельце"

  Дитячий клуб книжкових презентацій "Джерельце"

   2004 рік – рік заснування дитячого клубу книжкових презентацій «Джерельце» в бібліотеці-філії №3.
  Клуб нової української дитячої книжки, в тому числі книжок для дітей сумських авторів, об’єднав багато нових друзів, любителів книги.
  Количество показов: 2363

 • Жіночий клуб «Діалог»

  Жіночий клуб «Діалог»

  Ми співпрацюємо з людьми, які віддають години свого дозвілля цікавим і корисним справам: хто вільний свій час присвячує активній, творчій діяльності, кого красить праця, улюблене заняття, щоб дозвілля приносило людині радість, підвищувало, як кажуть соціологи, якість життя.
  Количество показов: 2334

 • Читацький клуб з народознавства «Криниця»

  Читацький клуб з народознавства «Криниця»

   Клуб з народознавства «Криниця» в бібліотеці-філії №2 діє на базі ЗОШ мікрорайону з 1998 року для учнів 5- 8 кл. Основна увага приділяється глибокому вивченню народознавства. Спрямовує свої зусилля для вивчення та збереження вивчення історії українського народу, народних традицій, оберегів, побуту й народнопісенної творчості, що вироблялись протягом багатьох віків.
  Количество показов: 2501

 • Читацький клуб "Краєзнавець"

  Читацький клуб "Краєзнавець"

  В бібліотеці-філії №2 клуб «Краєзнавець» засновано в 1994 році. Членами клубу є учні 9 – 11 кл ЗОШ мікрорайону. Він сприяє формуванню поважного ставлення до історії, культури,традицій, звичаїв рідного краю, прагне дбайливо зберігати сторінки минулого та дбати про майбутнє Сумщини як невід’ємної часточки України.
  Количество показов: 3329

 • Ляльковий театр «Чебурашка»

  Ляльковий театр «Чебурашка»

  Багато поколінь сумчан за роки діяльності бібліотеки-філії №4 стали друзями книги, знайшли тут і увагу бібліотекаря, і радість спілкування; для багатьох маленьких мешканців міста бібліотека стала рідною домівкою.

  Вже багато років працює в бібліотеці-філії №4 Сумської МЦБС ляльковий театр «Чебурашка», який користується великою популярністю серед маленьких читачів книгозбірні.
  Количество показов: 2099

 • Клуб «Шляхетний капелюшок»

  Клуб «Шляхетний капелюшок»

  У 2008 році в бібліотеці-філії №6 Сумської МЦБС розпочав свою діяльність дитячий клуб «Шляхетний капелюшок». Мета клубу - поглибити знання учнів про етикет та його важливість у житті людини, засвоїти правила та манери поведінки, спілкування, виховувати у дітей повагу одне до одного та до старших.

  Количество показов: 1950

 • Читацький клуб "Суми і сумчани"

  Читацький клуб "Суми і сумчани"

  В бібліотеці-філії №3 у 1998 році засновано клуб "Суми ісумчани".  Напрямок роботи – краєзнавчий. Форми занять – творчі зустрічі з славетними земляками, презентації книг місцевих авторів. Ідея створення клубу у бібліотечних працівників виникла при проведенні презентації книги О. Нестеренко «Знайомі обличчя сумчан».
  Количество показов: 2016

 • Дитячий клуб "Пізнайко"

  Дитячий клуб "Пізнайко"

  Сьомий рік в бібліотеці-філії №17 Сумської міської центральної бібліотечної системи успішно працює дитячий клуб «ПІЗНАЙКО».
  Количество показов: 2585

 • Жіночий клуб «БЕРЕГИНЯ»

  Жіночий клуб «БЕРЕГИНЯ»

  Цей клуб було остворено в 1997 році при бібліотеці-філії №17 Сумської ЦБС на базі осередку «Берегиня» Сумського відділу Союзу Українок. Головний напрямок роботи клубу -українознавчий. Це проведення просвітницько - виховних заходів по відродженню української національної культури, традицій, звичаїв, виховання національної свідомості, гордості за свій народ.

  Количество показов: 2223

 • Режим роботи

  Понеділок - четвер з 9.00 до 20.00 години
  Субота - неділя з 10.00 до 19.00 години
  Вихідний день - п'ятниця
  Санітарний день - третя середа місяця


 • Пошук на сайті

  Введіть слово або словосполучення, яке Ви бажаєте знайти на нашому сайті:


 • Наші контакти

  Адреса:  Україна, 40000, місто Суми-МСП, вул. Кооперативна, 6

  Телефони: +38 (0542) 22-21-28, 22-47-69, 22-63-32

  Email: lib@library.sumy.ua